
Dana 30.08 2025 god. u čast poginulim Vitezovima Domovinskog rata u Zagrebu je odigran nogometni turnir gdje su nastupile ekipe postrojbi Mup a i Hrvatske vojske.
Ekipa Ģromova prošetala se turnirom bez poraza nanizala pet pobjeda te podigla pobjednički pehar.
Kao i u ratu ratnici to su pokazali i na terenu te pobrale sve pohvale drugih ekipa.









